top of page
sakarya_üniversitesi.jpg

Sakarya Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

   Sakarya Üniversitesi bünyesinde donanım ürünleri (Bilgisayar- Monitör ve Projeksiyon Cihazı) alanında Acer- Asus- Exper ve Viewsonic satış ve kurulum hizmeti alımı sonuçlandırılmıştır.

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi.jpeg

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

   İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ' nin Siber Güvenlik alanında ihtiyacı olan ürün ve ürün gruplarının tedarik edilmesi ve kurulum hizmetleri gerçekleştirilmiştir.

YTÜ.jpeg

Yıldız Teknik Üniversitesi İdari Mali İşler Daire Başkanlığı

   Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde ihtiyaç duyulan donanım ürünlerinin DMO aracılığıyla tedariği gerçekleştirilmiştir. Üretim sürecinden, kurulum sürecine kadar "0" hata Prensibi ile hizmet sunulmuştur.

Kuveyt_Türk_Bankası.png

Kuveyt Türk Bankası

   Banka bünyesindeki çalışan sağlığı ve mutluluğu olgusunu yansıtabilmek amacıyla İK ve IT birimleri ile ortaklaşa planlanan ve sonuçlandırılan çalışan sağlığına yönelik ürünlerin teslimatı gerçekleştirilmiştir.

Vakıf Katılım Bankası.jpg

Vakıf Katılım Bankası

  Vakıf katılım bankasının toplantı odalarının ses ve görüntü konusundaki teknolojik dönüşümü Logitech VC, Viewsonic ürünleri  ile gerçekleştirilmiştir.

Emniyet Müdürlüğü.jpeg

Antalya- Manisa- İzmir- İstanbul ve Fatih Emniyet Müdürlüğü

  İl Emniyet Müdürlüklerinin haftalık iç toplantılarında ortamdaki ses ve görüntünün profesyonel şekilde aktarılması amacıyla Logitech Video Konferans Sistem satış ve kurulum hizmeti gerçekleştirilmiş olup, alternatif çözümler dikkate alındığında kurum lehine fiyat avantajı sağlanmıştır.

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi.jpeg

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

   Fakülte bünyesinde Adobe Connect ile oluşturulan 5 sınıf ile öğrencilerin gerek derse katılımları gerekse derslerin cloud üzerinde depolanması hizmeti sağlanmıştır. Bunun yanında Cerrahpaşa Tıp Fak. ihtiyacı olan Dell- Exper- EMC ve OKİ markalarına ait ürünlerin satış ve kurulum hizmeti gerçekleştirilmiştir.

İleri Nesil Okulları.jpeg

İleri Nesil Okulları

   İleri Nesil Okulları iç kullanımı için, bilgisayar ve kamera ürünleri temini konusunda maliyet analizli çözüm önerilerimiz doğrultusunda Dell- Viewsonic- Bosch markalarına ait ürünler konumlandırılarak proje sonuçlandırılmıştır. Ayrıca, mevcut sistemlerinin iyileştirilmesi sağlanarak sınıf içi teknolojik geçişleri tamamlanmıştır.

trt.png

TRT

   

   TRT Bünyesinde Exper, Viewsonic markaları ile donanım projesi sonuçlandırılmıştır.

İBB.png

İBB

   İİBB bünyesinde farklı birimlerde konumlandırılmak üzere Projeksiyon ve Monitör alımı projelerinde uygun ürün konumlandırılması noktasında danışmanlık hizmetinin yanı sıra, satış ve kurulum ile müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

ICS.png

Istanbul International Community School

   IICS Esenyurt ve Boğaziçi kampüsleri arasında Video Konferans sistemi kullanımı noktasında uygun ürün konumlandırılması ve kurulumuna ek olarak Viewsonic projeksiyon cihaz satış ve montajı yapılarak aktif hale getirilmiştir.

bottom of page